How can we help you today?

درباره ما

    کتاب های امازون در یک قدمی شماست.

   

  •  جدیدترین، بهترین، با کیفیت ترین کتاب های حال حاضر جهان را از معتبرترین فروشگاه ها با نازلترین قیمت ممکن و در اسرع وقت از تیم ایبوک کتاب دریافت کنید. کافی است کتاب خارجی مد نظر خود را از قسمت جستجوی سایت واقع در صفحه اصلی وبسایت به انگلیسی جستجو بنمایید.

 با رواج روزافزون تأثیر کامپیوتر در مسائل روزمره بشر، جهان با سرعت فزاینده‌ای به دنیای الکترونیک و دیجیتال تبدیل می‌شود. کتاب و چاپ و نشر نیز از این راه باز نمانده‌اند و ظهور نشر الکترونیک و دیجیتال  این صنعت را دستخوش تحولی عظیمی کرده است. کتاب الکترونیکی، پدیده‌ای کاملاً تازه در این بین است و می‌رود تا نظام آموزشی و اطلاع‌رسانی را با دگرگونیهایی اساسی مواجه سازد.در کشور ما نیز با رشد جمعیت پویای دانشگاهی و نسل جوان کتاب های دیجیتال  توانسته اند سهم بزرگی از بازار کتاب را به خود اختصاص دهند امروزه تهیه ی نسخ کتب الکترونیکی خارجی خواسته و نیاز اصلی گروه های دانشگاهی و سایر قشر کتاب خوان کشور عزیزمان ایران می باشد سادگی و در عین حال مزایای زیاد کتب الکترونیکی برای قشر کتاب خوان تیم ایبوک کتاب را بر ان داشت تا با طراحی پلتفرمی ممتاز در بستر وب سهولت و راحتی دسترسی به این کتب را برای دوست داران ان به ارمغان بیاورد تا شاید ما هم سهمی هر چند اندک در گسترش فرهنگ کتاب خوانی در کشور عزیزمان داشته باشیم.   


دانلود کتاب   خرید کتاب   دانلود مقاله   خرید از امازون   کتاب امازون   دنلود کتاب امازون   پایان نامه   کتاب انگلیسی   دانلود کتاب خارجی   خرید کتاب خارجی   دانلود مقاله   مقالات خارجی